Proč je Klaus v klidu?

27. prosince 2012 v 21:41 | Charlleen |  News
Klaus si v podstatě na záda namaloval terč, když zabil starostku Lockwoodovou. Nicméně Joseph Morgan říká, že Původní záporák se nestará ani o ň, když se po prázdninách seriál vrací."V epizodě, která po pauze přijde na řadu první, si určitou dobu prostě sedí s nohama nahoře a dívá se na krveprolití, které se před ním odehrává," řekl Morgan TVGuide.com. "Tahá za nitky loutek, a pak je nechá být a jen sleduje, co se stane."

Na někoho s tolika nepřáteli, proč ten arogantní postoj?

Během série se naše hlavní postavy obraceli proti sobě, aby pomohli Klausovi v té jeho záležitosti. Nejdřív se Stefan a Elena rozešli. Pak si Stefan uvědomil, že mezi Damonem a Elenou jsou nějaké techtle-mechtle. Zatímco bratři Salvatorové měli zůstat ve střehu, tak se strachovali o nalezení léku pro smutnou dívku. Bonnie se za pomoci ochotného profesora Shanea snaží získat přístup k čisté magii, o které ale už všichni víme, že není úplně taková, jak o ní profesor tvrdí. Zatímco Tyler přišel jak o svou mamču, tak i o celou hybridí armádu. A nakonec pochopitelně Jeremy se svým novým osudem jako lovec upírů, který způsobil vrozenou nenávist k upírům, a tedy ke svým přátelům a sestře. Takže co se Klause týče, rozhodně je víc než šťastný, že se pozornost upírá jinam, než právě jeho směrem.

"Naši hrdinové mezi sebou nevycházejí. Kdyby se sjednotili, jako to udělali na konci 3. sezóny, možná by mohli mít šanci na zabití Klause, ale tak dlouho dokud dokáže manipulovat a sázet pochybnosti do jejich myslí, tak dlouho se nebudou schopni spojit se a porazit ho," říká Morgan. "Všichni zapomněli, že se pokusili sejmout Klause, ale Klaus nezapomněl. Je to jako vyskládat šachové figurky na hrací desku - všichni hrají proti sobě a všichni se hádají!"

Ale Klausův život přeci jen nebude tak snadný, obzvlášť když se na scéně objeví jeho oddýkovaná sestra Rebekah a vrátí se naštvaný bratr Kol. I když mají spadenou i proti ostatním, Klaus rozhodně nebude patřit mezi výjimky.

"Na začátku, začali Klaus a Kol na stejné stránce, ale Kol má rozhodně vlastní cíle a motivy," říká Morgan. "Skončí tak, že se začnou hádat a navzájem si vyhrožovat a bude to docela vážné." Ačkoliv Klausův vztah s Rebekou je ještě o něco komplikovanější. "Klaus je ten, kdo ji probodl a opravdu ji využil neodpustitelným způsobem. Pokusí se navzájem využívat, ale také mají mezi sebou pouto a Klaus stále cítí potřebu ji ochránit i před vlastní slabostí. Takže se to všechno míchá do obrovského vosího hnízda plného emocí." Morgan dál dodává, že asi bude vždy Rebeku před ostatními chránit, ale asi už ne před vlastním hněvem.
"Tohle je to, o čem si myslím, že u diváků vyhrálo Původním přízeň. Tohle pouto, které je hlubší, než kterýkoliv jiný vztah," vysvětluje Morgan. "Je to jako když můžete šikanovat svou mladší sestru nebo bratra, ale nikdo jiný ne. Líbí se mi Klausova představa: nikdo kromě mě nebude probodávat mou sestru. Je tu ta hrozba, že pokud někdo zabije Rebeku nebo Elijaha - ani ne tak moc Finna, s ním si tak blízký nebyl - tak tu bude setsakra velká odplata. Ale když to udělá sám, tak je to v pořádku."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | Web | 30. prosince 2012 v 11:01 | Reagovat

Pokud nevadí,tak si to zkopíruju,samozdřejmně se zdrojem :)

2 cheap wedding dresses cheap wedding dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 14:39 | Reagovat

Having attempted just about every single fat burning diet plan available There's no doubt that I've discovered a wonderful plan for me.
http://www.pathdress.net

3 silver bridesmaid dresses silver bridesmaid dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 12:59 | Reagovat

To buy cheap designer sunglasses, you have to know where to look. As the recession continues, high-end designer goods at below retail prices are more in demand than ever. Discount designer sunglasses don't offer more protection to the sunglasses, but they do make you look current and stylish.
http://www.movedress.com/informal-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama